261 222 111 9 - 17 hod.
Marimex.cz - bazény, trampolíny, infrasauny
Porovnat
0

Oblíbené produkty

0
  • Nemáte žádný oblíbený produkt

Košík 0 0
Ušetřete! Nakupte ještě za 1 990 Kč a máte dopravu ZDARMA.
Menu
Největší showroom fitness
a welness v ČR
Zkušení a proškolení prodejci
i servis
99 % sortimentu máme skladem

Klapka skimmeru Olympic /Swimline/

Klapka skimmeru Olympic /Swimline/

Náhradní klapka pro skimmer Olympic

Datum: 4.3.2014 20:51 Odpovědi: 17

Seznam otázek a odpovědí k produktu

Autor:Radek Novák Datum:23.8.2022 20:20

Klapka skimmeru Olympic

Dobrý večer, Nedávno jsem zakoupil výše uvedenou klapku skimmeru k bazanu Orlando. Bohužel klapka nelze namontovat, jelikož je oproti originálu širší (má 14,3mm, original 14 mm). Skimmer (sběrač) by měl dle informací být v pořádku. Lze nějak vyměnit za správný typ? Děkuji za odpoved Novak

Autor:Shop Marimex.cz Datum:25.8.2022 08:18

Re: Klapka skimmeru Olympic

Dobrý den, ano pokud je klapkna vadná, můžete ji reklamovat. Informace o reklamaci najdete zde: https://www.marimex.cz/zakaznicke-centrum-reklamace/

Autor:Zuzana Čermáková Datum:28.6.2022 12:52

klapka skimmeru - výměna

Dobrý den, potřebuji vyměnit klapku na skimmeru Olympic u bazénu Orlando. Ulomily se mi pacičky u plováku. Jak lze vyměnit (nasadit) nový plovák abych nemusel rozebírat skimmer. Děkuji za radu. Čermák Vlastimil.

Autor:Shop Marimex.cz Datum:28.6.2022 13:32

Re: klapka skimmeru - výměna

Dobrý den, skimmer rozebírat nemusíte - stačí starou klapku vyjmout a vložit novou. 

Autor:Edita Datum:27.6.2020 14:40

Sklopka ke skimmeru

Dobrý den, ulomily se mi zarážky na sklopce u skimmeru olympic, jde tuto sklopku nasadit samostatně nebo je třeba celý nový skimmer?
Autor:Shop Marimex.cz Datum:29.6.2020 09:01

Re: Sklopka ke skimmeru

Dobrý den, náhradní díl je tady https://www.marimex.cz/klapka-pro-skimmer-olympic/


Autor:Lukáš Verner Datum:5.8.2019 23:10

Zpětná klapka

Dobrý den, potřebuji novou zpětnou klapku a na víku skimmeru je jen nápis Hydrotools. Je tato klapka vhodná? Zlomil se mi jen trnů. Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:6.8.2019 09:13

Re: Zpětná klapka

Dobrý den, ano, je to možné. Pro jistotu jsme změřili rozměry zpětné klapky. Se zobáčky je šířka 15,7 cm (bez zobáčků 14,2 cm). Délka je 11,9 cm. 
Autor:Petr Z Datum:27.7.2018 13:04

skimmer Azuro

Dobrý den, je klapka kompaktibilní se skimrem bazénu Azuro? Děkuji
Autor:Shop Marimex.cz Datum:27.7.2018 13:08

Re: skimmer Azuro

Dobrý den, předpokládáme, že kompatibilní bude, ale s přesností to zaručit bohužel nemůžeme, jelikož bazén Azuro neprodáváme. S pozdravem
Autor:Ivan Paták Datum:8.5.2018 09:37

Klapka ke skimmeru

Hodí se tato klapka ke skimmeru Olympic ke skimmeru, který byl dodán k bazénu Orlando 102 (4,57 x 092 m)? V návodu k montáži k tomuto bazénu je uveden skimmer jako montážní díl ale není uveden jeho název. Stávající (prasklá) klapka má rozměr 145 x 120 mm.
Autor:Shop Marimex.cz Datum:17.5.2018 11:36

Re: Klapka ke skimmeru

Dobrý den, klapka je shodná - pokud máte k bazénu skimmer Olympic.
Autor:Petr Veselý Datum:24.8.2016 12:36

Rozměry klapky pro skimmer

Dobrý den, jaké jsou rozměry této klapky pro skimmer? Pro který skimmer Olympic je vhodná? Děkuji.
Autor:Jiří Laburda Datum:24.8.2016 14:34

Re: Rozměry klapky pro skimmer

Dobrý den, tato klapka je určena pro skimmer Olympic, který máme v nabídce: https://www.marimex.cz/skimmer-olympic-1/
Autor:Karel Datum:1.6.2016 08:57

k čemu slouží?

Dobrý den,
zajímalo by mě k čemu slouží tato klapka? Když klapku dám dle návodu a spustím filtraci, tak mi to vždy klapku "vcucne", a pak přestane filtrace sát. Děkuji
Autor:Jiří Laburda Datum:1.6.2016 09:09

Re: k čemu slouží?

Dobrý den, klapka slouží ke zrychlení průtoku vody skimmerem. Pokud se vám sklápí a ucpává skimmer, zřejmě máte málo vody v bazénu, nebo ji máte špatně instalovanou.
Největší showroom bazénů a trampolín v ČR
Zkušení a proškolení prodejci i servis
99% sortimentu máme skladem
Pohodlné a rychlé doručení